Oto <my>mój blog...Niestety za dobra to ja w pisaniu postów nie jestem,ale się postaram pisać jak najlepiej;)Ech...no,a więc jestem użytkowniczkom portalu ll (lillalou),może mnie ktoś zna?

Jestem Chadison-Anim/Maga<3,w skrócie po prostu Maga.Uwielbiam malować/projektować/czytać/pisać/prowadzić bloga/kocham koty i jestem fanką Margaret.Mój nick -Maga-powstał właśnie od Margaret(piosenkarki),a także od Malaga(cukierków),jednak później spodobało mi się także Chadison-Anim więc nie wiedziałam,który nick jest lepszy,więc je połączyłam<Chadison-Anim/Maga> Mam starszą siostrę,starszą o trzy minuty(trzy minuty,nie trzy lata).Ona także zna stronę lillalou,jednak sama nie wiem,czy zalicza się do użytkowników:/

Tak jak wcześniej powiedziałam kocham koty,a na tym zdjęciu jest jeden z moich kociaczków-Buncia-ma dopiero parę miesięcy(chyba pięć). Figluje,wariuje i skacze na głowę starszej kotki-Tiny[xd].

Przejdźmy jeszcze do tematu ll.A więc na lillalou jestem...hm...no,nie tak długo...parę miesięcy.Na lillalou odbywają się konkursy i w pierwszym konkursie(happy birthday)nic nie wygrałam,jednak w drugim(dia de los muertos)zajęłam II(drugie) miejsce!!!Gratki wszystkim;)Rysunek dyplomu,który otrzymałam u góry...(trochę gorszej jakości,bo coś telefon mi nawala).

Na moim blogu znajdą się rozmaite rzeczy!!!Saba do końca nie wiem jeszcze jakie[xd].Mam nadzieję,że skusicie się zobaczyć jeszcze następny post...Pozdrawiam Maga;)
Super ^^
OdpowiedzUsuń